Gelecek Yüzyılın Eğitim Modeli ile tanışmak için hazır mısınız? Bilgi ve kayıt için

Yapı Taşları: Four Pillars

Yapı Taşları: Four Pillars

Okulumuzda uygulanan sistemin dünyaca tercih edilen bir öğretim sistemine ulaşması yıllarca süren araştırmalar ve diğer ülkelerde olan eğitim sistemlerindeki reformların takip edilmesiyle gerçekleşmiştir. Öğretim sisteminin gelişimi süreklidir. Bunun anlamı, geliştirilen öğretim sisteminin uygulamaya konulması sonrasında araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin tekrar başlamasıdır.

Ölçülebilir yeteneklerdeki başarılarını uluslararası sınavlarla ortaya koyan, ölçülemeyen becerileri de günlük hayatın içinde olumlu tutum ve davranışlar olarak sergileyen dünyadaki uluslararası öğrenciler ve bizim öğrencilerimiz, eğitim hayatına dahil oldukları ilk andan itibaren çok önemli prensiplerle karşılaşıyorlar. Okulumuzu Türkiye’de parlayan bir yıldız hale getiren eğitim sisteminin yapı taşları şunlardır.

null

Yaşıyoruz

Okullarımızda eğitim alan çocuklar “bir evlerinden diğerine” gelmiş olmanın rahatlığıyla güne başlıyor. Çocuklarımızın fiziki, duygusal, zihinsel ve ruhsal açıdan kendilerini tam anlamıyla güvende hissedecekleri bir ortam sunmak ilk hedefimiz.Devamı »
null

Öğreniyoruz

Eğitimde uluslararası başarılara sahip ülkelerin eğitim modellerini Türkiye’ye getiriyoruz. Öğrenmeyi sadece sınıf içi aktiviteler ve derslerle sınırlayan anlayışın ötesinde bizim çocuklarımız oyun oynarken de öğreniyor, bahçeye çıktıklarında “doğa ana”dan da.Devamı »
null

Eğleniyoruz

Oyunlar ve sanatsal çalışmalar, çocukların eğlence dolu dünyasının olmazsa olmazı. Tabii bizim okulumuzun da. Deyim yerindeyse çocuğun laboratuvarı olan oyun, onları hayata hazırlıyor, sosyal ilişkilerini düzenliyor ve bolca kahkaha attırıyor.Devamı »
null

Büyüyoruz

Beslenmenin çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimindeki etkisi kadar sağlıklı bir geleceğe olan desteğinin de farkındayız. Okulumuzda şeflerimiz tarafından hazırlanan kahvaltı, öğle yemeği ve ara öğünlerden oluşan menülerimiz uzman diyetisyenler tarafından hazırlanıyor, gıda mühendisimiz tarafında sürekli kontrol ediliyor.Devamı »
Organik Yaşam
Organik Yaşam

Sağlıklı beslenmenin çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimini doğrudan etkilediğini çok iyi biliyoruz. Bu yüzden tüm beslenme programımızı %100 doğal, organik ve mevsiminde yetişen gıdalardan oluşa